این مطلب ۷ بار خوانده شده
در راستای استقبال از کنگره ملی بزرگداشت ۱۰ هزار شهید عشایری کشور؛

توزیع بیش از ۲۰۰ بسته حمایتی در راستای محرومیت زدایی و خدمت رسانی به عشایر چهارمحال و بختیاری

تعداد ۲۰۰ بسته غذایی کامل در غالب سید غذایی در راستای محرومیت زدایی و خدمت رسانی به عشایر چهارمحال و بختیاری تهیه و توزیع شد.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،

به گزارش خبرنگار بسیج عشایری از استان چهارمحال و بختیاری؛ تعداد ۲۰۰ بسته غذایی کامل به ارزش بیش از چهارمیلیون ریال در غالب سید غذایی در راستای محرومیت زدایی و خدمت رسانی به عشایر چهارمحال و بختیاری تهیه و توزیع شد.

فرمانده ناحیه عشایری استان چهارمحال و بختیاری با اعلام این خبر گفت: در راستای اجرای یادواره استانی و کنگره ملی ۱۰ هزار شهید عشایر کشور و نظر به اینکه یکی از رویکردهای کنگره محرومیت زدایی و و خدمت رسانی در مناطق محروم می باشد این بسته ها با مساعدت سردار فرماندهی محترم سپاه قمربنی هاشم(ع) و سازمان بسیج سازندگی استان این بسته ها آماده شد.

اولین مرحله توزیع این سبد کالا در بین معسرین حوزه مقاومت صمصامی شهرستان کوهرنگ با حضور فرمانده ناحیه مقاومت عشایری، مسئول خیریه امدادگران عاشورا و معتمدین محلی و شهرستان توزیع شد.

در این برنامه معنوی فرمانده ناحیه عشایری و مدیر موسسه خیریه امدادگران عاشورا ضمن تفقد و دلجویی از بیماران معسر و صعب العلاج از روند درمان این عزیزان مطلع و مشکلات این عزیزان را جهت انعکاس به مسئولین استانی رصد کردند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.