این مطلب ۸۷۹ بار خوانده شده
استان چهارمحال وبختیاری

موفقیت بانوی بسیجی در عرصه کارآفرینی

لیلا امیری نام خود را در لیست کارآفرینان موفق بسیجی به ثبت رساند.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات، درآستانه هفته مقدس بسیج و در راستای تحقق شعار محوري هفته بسيج امسال، با عنوان " بسیج، انقلابی و خدمتگزار"  ، و نظر به منویات رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز، و تحقق بخشیدن به شعار سال۹۵ ازسوی معظم له با عنوان " اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل " و نیز رابطه اقتصاد مقاومتی و اقتصاد اسلامی و نقش خانواده ها در تفکر و عمل انقلابی ، خواهربسیج لیلا امیری سامانی موفق شد با ایجاد و راه اندازی کارگاه تولیدات تابلو فرش،کارآفرینی نماید.

بسیجی لیلا امیری ،  با تولید تابلو فرشهای متفاوت و ایجاد کلاسهای آموزشی این حرفه، یکی از بانوان موفق سامانی است که توانسته برای حداقل یکصدوپنجاه نفر خواهر بسیجی کارآفرینی و ایجاد اشتغال نماید.

 امیری، در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: نظر به توصیه ها و رهنمودهای حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز، و راهنمایی های مسئولین بسیج شهرستان،پیرامون مقوله ی اقتصاد مقاومتی و با حمایت بسیج سازندگی شهرستان سامان، مبنی برجذب مبلغ یکصد میلیون ریال تسهیلات بانکی و حمایت خانواده با آورده مبلغ یکصدمیلیون ریال توانستم در ایجاد اشتغال، به اقتصاد خانواده ام و همشهریانم کمک کنم.

وی ادامه داد:   در مجموع، تعداد یکصدو پنجاه نفر ازخواهران   بسیجی،   در این دوره از کلاسهای آموزشی شرکت نموده که به  دنبال آن موفق به تولید در زمینه تابلوفرش شده اند و برای خود و خانواده شان ایجاد اشتغال کرده اند.

کارآفرین بسیجی لیلا امیری افزود: من به کمک خانواده ام در محل منزل مسکونی ام واقع در شهر سامان در یکی از اتاقهای منزل پدری ام که مساحتی حدود  سی و پنج مترمربع دارد، توانسته ام زمینه اشتغال مستقیم برای خودم و اشتغال غیر مستقیم برای خواهران بسیجی ، را فراهم کنم و راه درآمد خانواده و امرار معاش آنان را نیز تامین نمایم .

امیری انتظار خود از مسئولین را این گونه بیان داشت: انتظار من و تمام کسانی که در این حرفه مشغول به کار هستند،از مسئولین شهرستان سامان و حتی مسئولین استان این است که با ایجاد بازارهای فروش محصولات و تولیدات تابلو فرش و حتی دیگر تولیدات سایر کارآفرینان در حرفه های گوناگون، در جهت عرضه و فروش این قبیل تولیدات ، حمایت از تولید را در اولویت کاری خود قرار دهند و این موضوع محقق نمی شود مگر اینکه مسئولین با تفکر انقلابی، اقدام و عمل کنند.

وی در پایان گفت: بسیج همواره به عنوان سنگردار فرامین امام خامنه ای عزیز ، در راستای خوداشتغالی و کمک به تولید داخلی و   اقتصاد مقاومتی میهن عزیز اسلامی مان ،از هیچ تلاش و کوششی مضایقه نخواد کرد و در سنگر دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی ایران تا آخر ایستاده است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.